GREEN GRAY Red

Головна Інформація Про нас Музейна кімната

МУЗЕЙНА КІМНАТА

         Специфіка функціонування музею в училищі полягає в тому, що він не має статусу музею, а існує як музейна кімната, яка розміщена всього в одній кімнаті. При цьому робота музею відбувається згідно Положенню „Про музейну кімнату” та організована на принципі самоврядування. Вищим керівним органом є Рада музейної кімнати, до  складу якої входить 5 осіб, в тому числі один представник студентського колективу.

Детальніше...

Краєзнавчі читання

         11 грудня 2014 року на базі Мелітопольського міського краєзнавчого музею відбулася ІІ відкрита регіональна науково-практична конференція «МЕЛІТОПОЛЬСЬКІ КРАЄЗНАВЧІ ЧИТАННЯ».

Детальніше...

Цікавий експонат

         Фонди музейної кімнати училища поповнилися цікавим експонатом. Студент 46 групи спеціалізації „Видовищно-театралізовані заходи” Клочко Денис приніс книгу з дарчим написом Ю.Б Левітана.  При подальшій розмові з’ясувалось, що ця книга належала діду Дениса – Прищенку Олегу Івановичу, який в свій час навчався в Мелітопольскому технікумі підготовки культпросвітпрацівників (зараз училище культури), а з 1972 року  працював викладачем на режисерському відділенні в цьому ж навчальному закладі. В училищі він пропрацював до 1987 року та вимушений був звільнитися по хворобі.

Детальніше...

Книга пошани

Книга пошани.

   До 80-річчя училища культури за ініціативи директора Мелітопольського училища культури Грицаненка Віктора Васильовича в 2010 році була заснована Книги пошани училища культури як прояв глибокої поваги до викладачів та працівників училища за значні особисті досягнення в реалізації навчальних планів та програм, навчання і виховання студентів, за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну навчально-методичну діяльність, упровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, за вагомий внесок у створення та існування училища культури, у реалізацію завдань, покладених на вищий навчальний заклад.

Детальніше...

Музейна кімната

Музейна кімната

  Музейна кімната складається з експозиції: «Із історії училища культури», «На хвилях часу», «Викладачі – випускники училища», «Випускники – наша гордість», яка знайомить відвідувачів із основними етапами розвитку навчального закладу. Музейна робота ведеться за такими напрямками:
  • науково-пошукова;
  • експозиційна;
  • екскурсійна;
  • навчально-виховна. 

Детальніше...

...

Яндекс цитирования