GREEN GRAY Red

Заочний відділ

Заочний відділ

    Організація заочного відділу направлена, перш за все, на створення сприятливих умов для навчання студентів без відриву від виробництва і здобуття ними професії культурно-освітнього працівника.
На заочному відділі навчання проводиться за спеціальностями:

  •  «Народна художня творчість»
  • «Хореографія»
  • «Бібліотечна справа»
  • «Декоративно-прикладне мистецтво»

 Прийом документів до заочного відділу з 11 липня по 20 липня. Вступні випробування з 21 липня. 

   Організація навчального процесу здійснюється предметно-цикловими комісіями, які працюють за планами роботи заочного відділу училища. Навчання студента-заочника здійснюється за індивідуальним навчальним планом. Училище надає студентам-заочникам можливість користування навчальними аудиторіями, фондами бібліотеки та кабінетів, музичними інструментами, апаратурою тощо.
  Значна увага приділяється, крім групових занять, індивідуальним заняттям з сценічної мови, вокалу, культурно-дозвіллєвої діяльності, гриму тощо. Лекції та семінарські заняття, практичні покази спектаклів та концертних програм, консультації та дипломні роботи – все це заповнює час студентів-заочників на сесіях.
  Поряд з цим наполеглива самостійна робота студента-заочника є основним засобом оволодіння навчальним матеріалом в межсессійний період. Специфіка заочної форми навчання передбачає насамперед самостійну освіту по вивченню програмного матеріалу за дапомогою викладачів училища культури.

 

 

...

Яндекс цитирования