GREEN GRAY Red

Предвісники правдивого шляху

25 років пройшло від дня перепоховання на Байковому цвинтарі у м. Києві праху Василя Стуса, Олекси Тихого та Юрія Литвина - видатних правозахисників , які загинули у концтаборах колишнього СРСР.

Детальніше...

Презентація книг Авдєєнка С. І. у бібліотеці

Сьогодні до бібліотеки училища завітав шановний гість, краєзнавець, історик, автор книг про наш край та наших земляків. Сергій Іванович Авдєєнко розповів студентам училища про  видатних мелітопольців, художників О. Тишлера і О. Фесюка. Презентація книг автора «Александр Тышлер и Украина» і «Александр Фесюк, старик с душой юноши» відбулася 21 листопада у читальному залі бібліотеки.

Детальніше...

Присвята Кобзарю

2014 рік знаменний 200-річчям від дня народження Т.Г.Шевченка. Відомий у всьому світі поет і художник для України є духовним лідером, пророком, борцем, символом української нації.

У бібліотеці училища протягом року було організовано цикл книжкових виставок, присвячених життю і творчості Кобзаря,  під загальною назвою «Шевченкіана»:

Детальніше...

Іван Мазепа

У березні цього року українська громадськість відзначила 375-ту річницю від дня народження Івана Степановича Мазепи, визначного українського політичного діяча, дипломата, гетьмана Лівобережної України. До цієї дати бібліотекою було підготовлено .

«Чи знаємо ми Кобзаря?»

Протягом лютого 2014 року у бібліотеці училища культури проводилась виставка-вікторина «Чи знаємо ми Кобзаря?», присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. Учасники показали добрі знання про життя та творчість поета, проявили неабияку кмітливість та ерудицію. Особлива подяка студентам Князєвій Дар’ї (45 гр.), Земляному Ярославу (26 гр.), Черномашенцевій Любові (16 гр.). Переможцем вікторини стала Чумак Леся (16 гр.), вона отримала Почесну грамоту та «Кобзар» Т.Шевченка у подарунок.

Детальніше...

Літературна гостина

 Літературна гостина «Поети шістдесятники – ювіляри року»

Поезія періоду шістдесятництва - не давня історія, це наша сучасність. Та представники цієї доби уже стали класиками літератури. Гуманістична  поезія їх не втратила актуальності і сьогодні, відверте поетичне слово завжди було їх нетлінною мирною зброєю. Усі вони лицарі Другого відродження, в’язні історії та власного сумління.

Детальніше...

...

Яндекс цитирования