GREEN GRAY Red

Головна Новини

УВАГА!

     Державний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв України інформує про проведення Всеукраїнського семінару-практикуму, який буде проходити 3-4 квітня 2015 року на базі Комунального закладу «Мелітопольське училище культури» Запорізької обласної ради за адресою: 72309 Запорізька область, м. Мелітополь, Проспект Богдана Хмельницького, 41.

Детальніше...

Новорічні народні традиції

     ТрадиціясвяткуванняНового рокувідноситьсадоIII- IVтисочиліття  до нашойери,  коли  люди  відкрили  для себе  астрономічний  календар.  Початок  Нового рокуприходивсяна Весну,люди обожнювалиСонце- істочник тепла и світла.

Детальніше...

«Бій під Крутами: відомі й невідомі сторінки»

          Під такою назвою в училищі була проведена радіопрограма.

         Традиційно в Україні 29 січня вшановується День пам’яті Героїв Крут.

 

Детальніше...

Святкування Нового року у пожежній частині

Знання, які отримують студенти училища культури, постійно закріплюються практичними заняттями. Наприклад, при вивчені предмету "Пожежна безпека", училище тісно співпрацює з пожежниками - рятівниками. Саме для вдосконалення пожежно - профілактичної роботи  проводяться зустрічі, на яких предметно демонструється бойова робота  рятувальників. Як то кажуть: "Співпраця - шлях до успіху!"

Детальніше...

"Вони увійшли у безсмертя"

Тривалість людського життя вимірюється не кількістю прожитих років, а тими вчинками, які людина залишила по собі. Народна мудрість свідчить: "Герої живуть доти, доки про них памятають". 

Детальніше...

Обмін досвідом

В період з 22.10.2014р. по 24.10.2014р.викладач-методист, голова предметно-циклової комісії народних інструментів комунального закладу «Мелітопольське училище культури» Запорізької обласної ради, Фтіц Таміла Антонівна,згідно з затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 року № 978«Положенням про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах» та виконуючи  наказ Міністерства освіти і науки України  № 2915л від 17.10.2014р., яким була залучена до складу експертної комісії, працювала експертом комісії у Самбірському училищі культури.

Детальніше...

Збори трудового колективу

26.01.2015 р. в Мелітопольському  училищі культури відбулися збори трудового колективу. На порядку денному  розглядалися питання:

1. Звіт директора про роботу училища в 2014 р. та головні завдання на 2015 р.  2. Звіт голови профкому за 2014 р. 3. Звіт ревізійної комісії. 4. Затвердження кошторису профспілки на 2015 р. 5. Прийняття колективного договору на 2015 р.

Детальніше...

Робота студентської профспілкової організації

Серед студентів училища культури навчаються дві студентки, які мають дітей. Студентська профспілкова організація  привітала молодих мам з наступаючим Новим Роком і зробила невеликі подарунки їх дітям.

Детальніше...

І пісня серця, музика душі Вам, дорога Юліє Михайлівно!

26 січня колектив училища культури привітав з Днем народження чудову людину, Почесного мешканця міста, Заслуженого працівника культури України, керівника студентського хору "Світанок" Мелітопольського училища культури Юлію Михайлівну Чабанову.

Детальніше...

Радість викладачам

15 грудня  з успіхом  пройшов виступ ансамблю викладачів«Чарівні струни» ПЦК «Народні інструменти» Мелітопольського училища культури у середній школі с. Константинівка у концерті, присвяченому нагородженню  переможців конкурсу у номінації «Вчитель року». Аудиторія тепло і доброзичливо вітала виконавців.

Детальніше...

...

Яндекс цитирования