GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК культурно-дозвіллєвих дисциплін

День працівників культури

11 листопада училище відзначило Всеукраїнський День працівників культури та аматорів народного мистецтва. Яскраву та насичену програму святкувань представили студенти 46 групи з предмета «Навчальна Практика КДД» (викладач Островська Т.В)

З самого ранку і протягом дня святкові вітання звучали по радіо. Нас привітали життєрадісні диктори арт-ефіру М.Листопад та В.Зеленський; Заслужений працівник культури, почесний директор училища В.В. Грицаненко разом із музичним дуетом «ГріАта» (В.В Грицаненко, Ю.А Атаманчук).

Детальніше...

Ритуал вручення студентських квитків та залікових книжок

Студенти – вони всюди, в усіх країнах, на всіх континентах. Тому, що студент – це не звання і не професія. Це стан душі. І, напевне, найчудовіший.

Пройшло зовсім небагато часу від першого дзвоника нового навчального року і 72 першокурсника переступили поріг Мелітопольського училища культури.

Детальніше...

До 330–річниці Антуана Ватто

10 жовтня до 330–річниці Антуана Ватто у бібліотеці училища була підготовлена виставка репродукцій відомих картин художника «Виставка в лавці Жерсена», «Танець», «Прибуття на острів Кіферу» та ін..

ПЦК КДД викладач О.В.Борщ 

 

День работников образования

Третьего октября студенты училища поготовили приятный сюрприз своим преподователям. Теплые слова и цветы были адресованы каждому педагогу.

Тематический концерт "Быть учителем - это прекрасно" - стал продолжением поздравлений.

Мероприятия, посвященные Дню работников образования, подготовили студенты 41 группы при участии творческих коллективов училища и исполнителей.

Детальніше...

Тиждень ПЦК культурно-дозвіллєвих дисциплін

08.05.  четвер 10.50  -Студенти 36 групи підготували і провели художньо-публіцистичну програму «Повертається вічна память…»

Відповідальна Островська Т.В.

Детальніше...

...

Яндекс цитирования