GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК диригентсько-хорових

«Запорізька спадщина»

Велике Свято відбулося в місті Запоріжжя,15 листопада 2014 року.

З різних куточків Запорізької області приїхали фольклорні колективи на обласний конкурс «Запорізька спадщина» - представники Мелітопольського, Михайлівського, Куйбишевського, Токмацького, Кам`янко - Дніпровського, Новомиколаївського, Гуляйпільського, Запорізького, Приазовського, Вільнянського, Василівського, Оріхівського районів, міст Запоріжжя, Мелітополя,Токмака, Енергодара – всього 18 колективів.

Детальніше...

Обласний фестиваль народного мистецтва «Вольниця» (2014 р.)

8 листопада 2014 року в м. Гуляйполе пройшов обласний фестиваль народного мистецтва «Вольниця», присвячений 126-й річниці від дня народження Нестора Махна.

У фестивалі взяли участь більше 50-ти вокальних та хореографічних колективів Запорізької області з Куйбишевського, Вільнянського, Кам’янка – Дніпровського, Токмацького, Чернігівського, Запорізького районів; міст Бердянськ, Пологи,Мелітополь, Гуляйполе.

Детальніше...

Незабутня зустріч

      До 75-річчя Запорізької області, у територіальному центрі  соціального обслуговування в «Університеті третього віку»  Мелітопольської міської ради,  був проведений  цікавий захід –  лекція-концерт з теми «Народнопісенні традиції Запорізького регіону».

     В ньому взяли участь: викладач-методист Мелітопольського училища культури Сергєєва Тетяна Анатоліївна, вокально-фольклорний ансамбль студентів 3 курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» та Народний фольклорний ансамбль «Веснянка»  с. Данило- Іванівка  Мелітопольського району.

Детальніше...

XIII Всеукраїнський юніорський конкурс

 XIII Всеукраїнський юніорський конкурс диригентської майстерності

Вітаємо з перемогою!
Нещодавно у стінах Ніжинської вищої школи (10-13 травня) пройшов XIIІ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності. Цей захід щорічно організовує факультет культури і мистецтв Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.
П’ятий рік поспіль Головою Журі запрошується ректор НМАУ – народний артист України, доктор мистецтвознавства, професор В.І. Рожок – видатний музикант та громадський діяч, який докладає чимало зусиль для розвитку музичного мистецтва на Україні. 

Детальніше...

Тиждень хорової музики

На початку травня в Мелітопольському училищі культури пройшов тиждень хорової музики, який підготували і провели студенти та викладачі предметно-циклової комісії диригентсько-хорових та музично-теоретичних дисциплін.

Детальніше...

Музична інтелектуальна гра «Брейн - ринг»

  Під такою назвою 6 травня в училищі  пройшов популярний захід серед студентської молоді.
  У ньому взяли  участь три команди: «Камертон», «Гармонія», «Алегро» зі студентів 2 - 3 курсів різних музичних спеціалізацій: хорових, народних та духових.
Інтелектуальна гра «Брейн - ринг»  ґрунтується на знаннях студентів у галузі навчальних дисциплін  музично - теоретичного циклу: теорії музики, гармонії, аналіз музичних творів, музичної літератури, а також на питаннях з техніки диригування та техніки виконання на музичних інструментах.

Детальніше...

...

Яндекс цитирования