GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК народних інструментів

Поздоровлення з Днем самоврядування

      4 грудня відбувся виступ ансамблю викладачів «Чарівні струни» ПЦК «Народні інструменти» Мелітопольського училища культури у Райдержадміністрації  на святі, присвяченому Дню місцевого самоврядування.

Детальніше...

Радість викладачам

15 грудня  з успіхом  пройшов виступ ансамблю викладачів«Чарівні струни» ПЦК «Народні інструменти» Мелітопольського училища культури у середній школі с. Константинівка у концерті, присвяченому нагородженню  переможців конкурсу у номінації «Вчитель року». Аудиторія тепло і доброзичливо вітала виконавців.

Детальніше...

Обмін досвідом

В період з 22.10.2014р. по 24.10.2014р.викладач-методист, голова предметно-циклової комісії народних інструментів комунального закладу «Мелітопольське училище культури» Запорізької обласної ради, Фтіц Таміла Антонівна,згідно з затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 року № 978«Положенням про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах» та виконуючи  наказ Міністерства освіти і науки України  № 2915л від 17.10.2014р., яким була залучена до складу експертної комісії, працювала експертом комісії у Самбірському училищі культури.

Детальніше...

Оркестр народних інструментів

  Відділення народних інструментів було засновано у 1962 р. За роки існування зі стін училища    було випущено багато висококваліфікованих фахівців, керівників ансамблів та оркестрів, яскравих солістів - інструменталістів. 

  Візитною карткою та обличчям відділення завжди був оркестр народних інструментів, творчі здобутки якого свідчать про високий професіоналізм викладацького складу. За останні роки оркестр отримав високі нагороди на всеукраїнських та міжнародних конкурсах:

Детальніше...

З нагоди 50-річного ювілею народного відділення

   Незабаром ювілей нашого відділення. 28 квітня на свято запрошені випускники минулих років, почесні гості, ветерани відділення, студенти та викладачі. 

   З нагоди ювілею відбудеться урочисте свято в ПК ім. Шевченка. У святковому концерті плануються виступи солістів, лауреата міжнародних фестивалів та конкурсів оркестру народних інструментів під керівництвом Т.А.Фтіц. У репертуарі сучасна, класична та народна музика. 

Детальніше...

Нагороди

2008 р.
- Лауреат ІІ ступеня ІІІ-го Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців "Слобожанський вернісаж" (м. Харків)

2010 р.
- Гран-прі ІІ-го Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв "Art-premium" (м. Київ)

Детальніше...

...

Яндекс цитирования