GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК соціально-гуманітарних дисциплін

Олімпіада з математики

       З метою розвитку логічного мислення, просторових уявлень і уяви, памяті, забезпечення свідомого і міцного оволодіння системою математичних знань, навичок і умінь, потрібних у повсякденному житті, в училищі було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
       Переможцями стали:
ІІІ місце – Онипко Альона студентка 13 гр. «Декоративно-прикладне мистецтво»;
ІІІ місце – Довбня Ілля студент 12 гр. «Народна хореографія».
 
Вітаємо переможців конкурсу! 
 
Викладач Медведєва М.В. 
 

Відкритий урок зі світової літератури

12 грудня 2014 року викладачем Неділько К.Ю. був проведений відкритий урок з предмета «Світова література» на тему «Драматургія на межі ХІХ-ХХ ст.. Життєвий та творчий шлях Г.Ібсена. Драма «Ляльковий дім».  

Детальніше...

Лунай, прекрасна наша мово!

Яскравим завершенням першого етапу Міжнародного  мовно-літературного конкурсу студентської молодіім. Т.Шевченка та конкурсу з української мови ім. П.Яцика стала літературно-музична композиція «Лунай, прекрасна наша мово!»

Детальніше...

Вітаємо знавців української мови!

На виконання наказу МОН України від 07.10.2014 р. «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс студентської молоді ім.Т.Шевченка» та наказу училища № 192-осн. від 16.10.2014 р. в училищі було проведено І етап конкурсу. Для організації конкурсу підготовлені завдання студентам І–ІVкурсів,  обговорені й затверджені на засіданні ПЦК соціально-гуманітарних дисциплін (протокол № 4 від 20.10.14.)

Детальніше...

До вшанування пам’яті великого французького просвітителя Вольтера

Сьогодні, 21 листопада 2014 року, виповнилось 320  років з дня народження великого французького письменника, драматурга, філософа та суспільного діяча Франсуа Марі Аруе, більш відомого під псевдонімом Вольтер.

Детальніше...

ЛІТЕРТУРНА ВІТАЛЬНЯ «Видатні письменники Німеччини та Великобританії

        В рамках проведення тижня ПЦК соціально-гуманітарних дисциплін 12 листопада 2014 року був проведений захід з іноземних мов (англійської та німецької мови), присвячений темі «Видатні письменники Німеччини та Великобританії».

Детальніше...

...

Яндекс цитирования